Prodat nemovitost svépomocí a ušetřit na provizi realitce zní lákavě. Jenže v drtivé většině případů neprodáte tak výhodně a ztratíte prodejem spoustu času. V čem je výhodné prodat s námi?

Stručně řečeno: Služby kvalitního makléře se vám v drtivé většině případů vrátí na vyšší prodejní ceně, úspoře času a méně stresu.

 

Pokud chcete prodat nemovitost svépomocí a děláte to poprvé, je téměř nemožné, abyste ji prodali lépe než naši makléři, kteří se prodejům nemovitostí věnují dnes a denně a navíc absolvují nespočet odborných školení zaměřených na prodej, marketing, katastr, právo atd.

V čem vám pomohu?

1. Lépe odhadnu prodejní cenu nemovitost

Když nemovitost naceníte příliš nízko, tak proděláte. Když ji naceníte příliš vysoko ztratíte čas. A navíc se z vaší nemovitosti může stát ležák.

Pomohu Vám lépe odhadnout cenu nemovitosti. Začněte tím, že vám řeknu její cenu.

2. Lépe odhadnu potenciál nemovitosti

Kvalitní makléř umí odhadnout prodejní potenciál nemovitosti. Prodávající, který se neživí každodenním prodáváním nemovitostí potenciál neumí tak dobře odhadnout. Např. pomocí 3D vizualizací ukáži, jak mi mohla nemovitost vypadat po rekonstrukci a stavebních úpravách a tím vzbudím zájem o koupi i od lidí, kteří by o ni jinak neměli zájem.

3. Vaši nemovitost budu lépe prezentovat

Někdy stačí udělat drobné úpravy, někdy homestaging, někdy 3D vizualizace a hlavně profesionální fotodokumentaci či video. Vaši nemovitost ukáži kupujícím v tom nejlepším světle a díky tomu ji lépe prodáme.

4. Vaši nemovitost budu lépe propagovat

Inzerce je naše dennodenní práce. Víme, kde nemovitost inzerovat, aby to dávalo smysl a jak napsat inzerát, který prodává. Oslovím nesrovnatelně více zájemců o koupi a díky tomu nemovitost prodáme za vyšší cenu a rychleji.

5. Vyjednám pro vás lepší podmínky obchodu a cenu

Dnes a denně uzavírám obchody. Díky tomu pro vás umím vyjednat lepší podmínky obchodu a cenu.

6. Kupujícím zajistím financování

Někdy o kupce přijdete jen proto, že nezíská hypotéku. Stačí pár problémů a hypotéka je zamítnuta. Vy tak přijdete o kupce a i o čas. Umím zařídit hypotéku i klientům, kteří jsou s bonitou dost na hraně. A u těch, co mají bonitu špatnou to zjistím hned a vám tak ušetřím spoustu času.

7. Ochráním vás před riziky

Jako prodávající jste odpovědný za vady na nemovitosti 5 let od prodeje. To je dlouhá doba. A pokud prodáváte starší nemovitost, většinou se nějaká skrytá vada najde. Při následném soudním sporu můžete být donuceni poskytnout kupujícímu slevu z vadného plnění. A často to nejsou jen drobné.

Prověřím právní a technický stav vaší nemovitosti a navrhnu nejlepší postup, abychom vás ochránil před riziky.

8. Upozorníme vás na zákonné povinnosti

Jako prodávající máte spoustu zákonných povinností. Jejich nesplnění vás může přijít draho. Nejenže vás na ně upozorním, ale spoustu z nich za vás vyřídím. Přečtěte si také článek Povinnosti prodávajícího při prodeji nemovitosti. Dočtete se v něm, co vám hrozí, když je nesplníte

9. S námi bude mít prodej hladký průběh

Víme, jak prodej nemovitostí probíhá a jaké kroky se musí v jednotlivých fázích prodeje udělat. Díky tomu bude prodej nemovitosti hladký a vy tím ušetříte spousty času.

Prodám vaši nemovitost výhodněji

Zajímají vás podrobnosti? Kontaktujte mne..